icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon viber icon icon icon icon icon icon icon icon icon
Кошик порожній
Графік роботи
Закрити
Графік роботи: з 10:00 до 19:00.
Магазин за адресою Попудренка 52 працює за графіком:
Вівторок: 10:00 – 16:00
Четвер: 10:00-16:00
Субота: 10:00-16:00
Прийом та відправлення замовлень діє з деякими обмеженнями.
 1. Магазин дитячих товарів
 2. Ви тут

Дитяче харчування

Сортувати:
Подогреватель-стерилизатор от торговой марки Babyono 218
Артикул: 100040097
 • - Колір: біло-синій
  - матеріал: пластик
  - країна виробник: Польща

під замовлення
ціна: 1050 грн.
Подогреватель от производителя Babyono
Артикул: 100040098
 • - Колір: біло-синій
  - матеріал: пластик
  - країна виробник: Польща

під замовлення
ціна: 500 грн.
пустышка для новорожденного
Артикул: 100040108
 • - Колір: червоний + зелений
  - матеріал: пластик
  - країна виробник: Україна

під замовлення
ціна: 50 грн.

Харчування новонародженого малюка, дуже важливий момент, на який обов'язково варто звернути увагу молодим батькам. Мова йде не тільки про сухих суміші, і пюрешку, а й про пляшечки, пустушки, слинявчиках і.т.д. Догляд і харчування новонародженого малюка, зазвичай займає багато зусиль у батьків. Інтернет магазин Бебімакс, готовий допомогти Вам. У нашому магазині представлений широкий асортимент товарів для малюків, які зроблять харчування, приємною рутиною як для малюка, так і для батьків.

Харчування новонароджених малюків.

Молодим батькам педіатр роз'яснює, як відбувається годування новонародженого і цього режиму необхідно дотримуватися. Не слід встановлювати для нього суворі обмеження, харчування дитини до року здійснюється відповідно до його природними потребами. Гнучкий режим благодійним чином позначається на загальному стані здоров'я малюка. Для кожної дитини він суто індивідуальний і формується відповідно до ваги, графіком сну і апетитом немовляти.
Раціональне харчування новонародженого економить час, зручно для батьків і приносить користь маленькому крихітці. Відповідно до вимог дитини поступово виробляється власний режим, годування малюка відбувається приблизно в одні і ті ж години, з часом тимчасові інтервали збільшуються, і нічні прийоми їжі припиняються. Щоб ростити малюка правильно, кожній мамі ми пропонуємо відмінне дитяче харчування, яке відповідає прийнятим галузевим стандартам якості. Варто також звернути увагу на такі предмети як:

 1. Пляшечки для новонароджених
 2. Пустушки для новонароджених
 3. Молоковідсоси
 4. Дитячий посуд
 5. Дитячі столові прибори
 6. Прорізувачі
 7. Слинявчик
 8. Стерелізатори і підігрівачі.
Дитячі пляшечки - незамінний атрибут в харчування дитини. Це не тільки економія часу, а й дозволяє маляті їсти самостійно. Всі пляшечки антіколіковую, вони не ранять ротову порожнину малюка, і зроблять процес харчування комфортніше. Пустушки для новонароджених, допоможуть малюкові придушити смоктальний рефлекс немовляти. Рефлекс смоктать пальчик, це один з найстрашніших снів батьків, які намагаються відучити дитину від такої шкідливої звички. Молоковідсоси, зроблять грудне вигодовування, комфортніше для матусь. Перша дитяча посуд і столові прилади, справжнє свято в родині. Батьки оцінять їх якість і безпеку для малюка, а дитині буде цікаво є з власних столових предметів. Прорізуються зубчики, це складний період як для батьків, так і для малюків. Полегшити дискомфорт допоможе прорізувач для новонародженого, який виконаний з безпечних для здоров'я малюка матеріалів. Слюнявчики - для багатьох матусь обов'язковий атрибут в процесі догляду та гігієни харчування новонародженого немовляти.