icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon viber icon icon icon icon icon icon icon icon icon
Кошик порожній
Графік роботи
Закрити
Графік роботи кол-центру: з 10:00 до 19:00.
Магазин за адресою Попудренка 52 працює за графіком:
Щоденно від 10:00 до 17:00, без вихідних та обіду.
Прийом та відправлення замовлень діє з деякими обмеженнями.
  1. Магазин дитячих товарів
  2. Дитяче харчування
  3. Ви тут

Молоковідсмоктувачі

Сортувати:
   Для кожної сучасної мами величезною підмогою є універсальний молоковідсмоктувач. Попередня підготовка до появи малюка на світ вносить свої корективи в список необхідних речей для молодої мами. Серед них окремим пунктом слід виділити молоковідсмоктувач, який не тільки скорочує час на зціджування, а й допомагає зберегти сили і здоров'я.

Молоковідсмоктувач купити - рішення від багатьох проблем

   Серйозна покупка вимагає такого ж підходу. Керуватися в цьому випадку необхідно знаннями, а ми, в свою чергу, пропонуємо ознайомитися з широким асортиментом нашої продукції і роз'яснимо в деталях принцип і характеристики пристроїв.
   Процес зціджування дозволяє вирішити проблему вигодовування, можливості відновлення годування грудьми і наявності молока для немовляти в разі тимчасової відсутності поруч мами, полегшення стану матері при надмірному наповненні її грудей молоком, виникнення ряду серйозних ускладнень в разі скупчування надлишків молока або відмови малюка брати приймати груди.
   Інтернет-магазин пропонує молоковідсмоктувач купити в Києві для зручного і комфортного зціджування. Ми реалізуємо механічні та електричні зразки, кожен з яких має свої достоїнства. Наші рекомендації і на молоковідсмоктувач відгуки допомагають визначитися з остаточним вибором.

Що потрібно знати - купуємо молоковідсмоктувач

    Перед тим як купити молоковідсмоктувач, зупиняємо свій вибір на ручному або електронному вигляді. На перший молоковідсмоктувач ціна нижче, відповідно, він належить до бюджетної категорії товару. На нашому сайті можна купити молоковідсмоктувач в варіаціях:
• механічні зразки: помпові, у вигляді шприца, циліндричні;
• електричні та електронні моделі.
   Найпростіший з існуючих варіантів є помповий зразок. Прилад являє собою гумову грушу або помпу і спеціальну насадку на груди. Користування пристроем дуже просте, жінка вибирає частоту натискання на помпу, створюючи вакуум, який викликає прилив молока. Такий молоковідсмоктувач у нас можна придбати з пляшкою або без неї.
   Велику популярність завоювали прилади у вигляді циліндрів, що працюють за принципом поступальної ходи. Їх відрізняє простота експлуатації і догляду, невеликі розміри. Поршневий молоковідсмоктувач являє собою силіконову насадку на сосок і спеціальний важіль, в комплектацію входить пляшечка.
  Окремою категорією виступає молоковідсмоктувач електричний. Від механічних моделей він відрізняється швидкістю і легкістю виконання процедури, а також більш високою вартістю. Вони практичні, не травмують ніжну шкіру соска, ці пристосування мають кілька фаз роботи. Вони показують відмінні результати роботи, їх можна розбирати і стерилізувати. Залежно від моделі електричний молоковідсмоктувач здатний завантажувати молоко з двох сосків одночасно. Електронний молоковідсмоктувач здатний контролювати накопичення і зціджування, він показує максимально ефективну роботу, управляється мікропроцесором.
  Надійний і добротний молоковідсмоктувач служить довго, стає незамінним помічником для кожної годуючої матусі і виручає в складних ситуаціях, пов'язаних з годуванням дитини. Ми пропонуємо найкращі сучасні зразки за найпривабливішими цінами, що відповідають високим якісним стандартам, безпечні і довговічні.