Стильне автокрісло від польського компанії Адамекс, стане надійним компаньйоном під час подорожі з дитиною. Представлений варіант Adamex Kite 0 +, розрахований на малюків від народження до 13 кг (до 1 рочки). Вирушаючи в подорож, або просто переміщаючись з дитиною в автомобілі, важливо подбати про його безпеку. Наявність спеціального сидіння для маленького пасажира, дозволяє в рази зменшити травматизм під час зіткнення.
Чорне автокрісло Adamex Kite автокрісло 0+.
Представлена автолюлька виготовлена в широкому асортименті кольорів. Перед батьками постає вибір між тканиною і екошкіри. Даний варіант виготовлений з натуральної, якісної екошкіри чорного кольору.
Переваги автокрісла 0+
- Можливість установки як в автомобілі, так і на раму коляски Адамекс або інших від польських виробників.
- Установка в автомобіль за допомогою штатних ременів безпеки, проти ходу руху. На шасі за допомогою спеціальних кріплень. Можлива також установка на базу isofix (за додаткову плату).
- Використання якісний матеріалів, які не викликають алергічних реакцій на тілі малюка.
- Боковий захист від рикошету.
- Фіксований підголівник.
- Кріплення маленького пасажира, за допомогою 3-х точкових ременів безпеки, зі спеціальними накладками.
- Спеціальний вкладиш в середині автолюльки, який дозволить малюкові відчути себе комфортно під час поїздки.
- Спеціальна ручка для використання автолюльки як перенесення.
- Накидка на ніжки малюка.
- Вага автокрісла складає 3,2 кг.