icon icon icon icon icon icon icon
График работы: с 10:00 до 19:00 без обеда и выходных
Корзина пуста
 1. Главная
 2. Детские коляски
 3. Вы тут

Современный дизайн и функциональность характеризуют коляски универсальные ТМ «Mikrus».

Сортировать:

 Перший транспорт, з яким у своєму житті знайомиться після народження кожна дитина – коляска. Як відомо, вона повинна бути зручною, міцною і мати певний дизайн. Саме такі варіанти пропонуються покупцям, які звернули свою увагу на дитячі коляски із серії Mikrus (Мікрус). Це зручні варіанти для діток, які можна придбати в будь-який час за доступною ціною. 

Дитячі коляски 

Популярні дитячі візки-трансформери из серії Mikrus (Мікрус) завжди користуються особливим попитом серед покупців. Це варіанти трансформери від таких виробників як Venezia (Венеція), Stars (Старз), Cruiser (Крайзер). Дитяча коляска із кожної серії достойна того, щоб на неї звернули увагу турботливі батьки. Наприклад, продукція, яка представлена під брендом Venezia (Венеція) відрізняється наявністю великої, зручної, утепленої люльки – це якісна дитяча продукція. Дитяча коляска важить близько 15 кілограмів, можна вибрати варіанти в яких поєднуються зелений і бежевий, рожевий і бордовий, коричневий і бежевий, салатовий і зелений кольори. Дитячий транспорт від цього виробника максимально комфортні і надійні, зручні при транспортуванні. Дитяча коляска бренду Venezia (Венеція) дарує комфорт діткам і їх батькам. В серії Mikrus (Мікрус) є прекрасні дитячі коляски бренду Cruiser (Крайзер), які мають зручні поворотні колеса з подвійною амортизацією і велику, зручну люльку. Дитячі коляски Cruiser (Крайзер) універсальні – підходять для хлопчиків і дівчаток однаково. Їх кольори – бузковий, коричневий в поєднанні один з одним. Кожна дитяча коляска від бренду Stars (Старз) із серії Mikrus (Мікрус) обладнана поворотними колесами, відрізняється подвійною амортизацією. Коляска дитяча Stars (Старз) від польського виробника представлена в поєднанні пепельно-сірого, рожево-чорного, сіро-синього кольорів. Така дитяча коляска зручна і практична. 

Коляски із серії Mikrus (Мікрус) – зручність для мам і дитяча радість 

Дитячий візок-трансформер із серії Mikrus (Мікрус) – це достойний вибір, який роблять все більше батьків. Це зручний дитячий транспорт, який радує батьків стосовно ціни, а малюкам дарує комфорт і надійність. Якщо батькам сподобається дитяча коляска від брендів Venezia (Венеція), Cruiser (Крайзер), Stars (Старз) із серії Mikrus (Мікрус) то вони отримають наступні переваги:
 • доступна ціна і безперечна якість дитячого транспорту;
 • можливість швидко отримати своє замовлення в будь-який куточок країни за посередництвом кур'єрських служб;
 • стильну дитячу коляску для свого малюка, яка буде довго і надійно виконувати свої функції;
 • вибір улюбленого кольору, зручні люльку і колеса.
Дитяча коляска із серії Mikrus (Мікрус) – це достойний варіант для прогулянок по місту, а надійність коліс транспорту дозволяє йому прекрасно маневрувати в сільській місцевості. Не важливо чи буде це продукція бренду Venezia (Венеція), чи це дитяча коляска Stars (Старз), чи Cruiser (Крайзер) всі вони зручні, якісні, надійні і привабливі. Дитячий транспорт від одного із цих брендів буде надійним супутником малюка поки він не підросте. 
 
Современный дизайн и функциональность характеризуют коляски универсальные ТМ «Mikrus». Линейку моделей представляют новые образцы «Cruiser», «Venezia», «Stars II» и «Plaudi II». Любая из них – воплощение истинной заботы о детях, ведь это кредо данной торговой марки.

Отличительные характеристики детских колясок от ТМ «Mikrus»:

 • Серия «Микрус» оснащается мощными надувными колесами с элементом фиксации на передних колесах для езды в прямом направлении. Коляски универсальные ТМ «Mikrus» рассчитаны на эксплуатацию в зимнее и летнее время. Они показывают отличную маневренность и проходимость;
 • Популярные модели ТМ «Mikrus» «Venezia» имеют большую утепленную люльку с двухслойным капюшоном и окошком в козырьке. Верхнюю часть можно отстегнуть, внутри люлька обита хлопковым материалом. Для тепла в прогулочном блоке предусмотрена накидка на ножки. Регулируемые механизмы для спинки и ручки удобны в использовании;
 • Функциональные модели «Cruiser» с двойной амортизацией и вместительной люлькой, прочная и надежная конструкция рамы в облегченном исполнении, интересный дизайн и наличие всех необходимых аксессуаров привлекает внимание;
 • Максимальный функционал в элегантной модели «Stars II» и невысокая цена на легкую и надежную коляску «Plaudi II» нравятся покупателям. 
Выбор за вами, а мы гарантируем самые лучшие условия покупок!